top of page
Search

ŽUPNE OBAVIJESTI - 30. lipnja 2024.


MISNE NAKANE OVOGA TJEDNA (OD 1. VII. DO 7. VII.)

 

SRIJEDA, 3. VII. (19,00) - +IVICA DIDAK

PETAK, 5. VII. (19,00) – +KATICA BRKIĆ

NEDJELJA, 7. VII. (11,00) – ZA ŽUPNU ZAJEDNICU

 

*** ŽUPA

 

*ISPRAĆAJ NIKOLE BASARA, NAJAVA. U nedjelju, 21. srpnja poslije mise, opraštamo se od Nikole Basar, našeg zauzetog župljanina, dugogodišnjeg poslužitelja oltara i orguljaša, koji odlazi u Nadbiskupsko bogoslovno sjemenište u Zagrebu kao prvi kandidat za svećeništvo iz naše župe. Poslije mise su svi pozvani u našu crkvenu dvoranu na domjenak, gdje će biti posluženi suhomesnati naresci, deserti i kava. Svatko može tom prilikom ostaviti i dobrovoljni prilog koji će pomoći Nikoli u novom početku. Svi ga pratimo svojom molitvom i bratskom podrškom.

*DOBROTVORNA PRODAJA SLIKOVNICA. Preostalo nam je još nekoliko slikovnica pod naslovom „I Love You So Much“ koje možemo kupiti po cijeni od 15 $ na ulazu crkve. Autorica slika i teksta je naša župljanka Ankica Basar. Sav prihod ide za potrebe naše župe. Ukoliko netko ne uspije nabaviti svoj primjerak, može to učiniti i preko Amazona.

*PRVI PETAK I SUBOTA. Ovoga je tjedna prvi petak u mjesecu, dan posvećen Presvetom Srcu Isusovu i sakramentu ispovijedi. Prilika za ispovijed je pola sata prije mise, kada će biti i euharistijsko  klanjanje. Prva subota u mjesecu je dan posvećen Bezgrješnom Srcu Marijinu i molitvi za duhovna zvanja.

*LJETNI ODMOR. Približava nam se sezona odmora i putovanja. Ni preko ljeta nemojmo zaboraviti na Boga. Neka nam ne prođe niti jedan dan bez molitve, kao niti jedna nedjelja bez sudjelovanja na svetoj misi.


*** JADRAN

 

*NOGOMETNI PROIGRAM ZA DJECU. Hvala svima koji su prijavili svoju djecu. Ove godine imamo 68 djece prijavljeno u program i nastavljamo 2. srpnja u 18,30 u Craig Henry Parku. Prijave za ljeto su sada zaključene. Hvala svima koji su potvrdili svoje sudjelovanje, a posebno onima koji volontiraju kako bi pomogli da se ovaj program ostvari.

*RASPORED UTAKMICA SLJEDEĆEG TJEDNA.

Jadran MC1 – utorak, 2. srpnja – 18,30 (Claudette Cain Park – Riverside South)

Jadran MC4A – nedjelja, 7. srpnja – 18,30 (Claudette Cain Park – Riverside South)

Jadran MC4B – nedjelja, 14. srpnja – 21,00 (University of Ottawa – Matt Anthony Field)

Jadran OT2 – petak, 5. srpnja – 18,30 (Ben Franklin Park – Nepean)

Jadran Masters OT2 – petak, 5. srpnja – 18,30 (Claudette Cain Park – Riverside South)

Molimo, dođite podržati naše timove koji igraju ovoga tjedna!

*EUROPSKO NOGOMETNO PRVENSTVO - ZAHVALA. Hvala svima koji su sudjelovali u zajedničkom praćenju Europskog prvenstva i Hrvatskom danu, gdje smo bodrili našu hrvatsku reprezentaciju. Nažalost, rezultati nisu bili onakvi kakve smo željeli ili očekivali, ali veselimo se gledanju budućih utakmica u našoj crkvenoj dvorani, te drugim događajima koje možemo organizirati za gledanje sporta u budućnosti. Ako netko ima bilo kakav komentar o gledanju utakmica ili općenito o organizaciji događaja, zanimaju nas povratne informacije od zajednice da vidimo što možemo učiniti bolje kako bismo, nadamo se, privukli više ljudi da prisustvuju budućim turnirima. Za povratne informacije vezane za gledanje utakmica ili za buduću organizaciju Hrvatskog dana, molimo kontaktirajte brian.rogic@gmail.com ili j.deronja@gmail.com bilo kada.

Srdačno zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u ovim događanjima. Previše je ljudi kojima trebamo zahvaliti u Vjesniku, a radujemo se većem broju volontera u budućnosti kako bismo osigurali da svi događaji organizirani u našoj zajednici budu uspješni.

 *ČLANSTVO/MAILING LISTA. Ako ste zainteresirani biti dio Jadranove e-mail liste, pošaljite poruku Brianu Rogiću (brian.rogic@gmail.com) i on će vas dodati u našu tjednu e-poštu.

 

1 view0 comments

Comentarios


bottom of page