top of page
Search

ŽUPNE OBAVIJESTI - 7. srpnja 2024.


MISNE NAKANE OVOGA TJEDNA (OD 8. VII. DO 14. VII.)

 

UTORAK, 9. VII. (19,00) - +NIKOLA BASAR

SRIJEDA, 10. VII. (18,30) - +ŠTEFANIJA LUGAR VALENT

NEDJELJA, 14. VII. (11,00) – ZA ŽUPNU ZAJEDNICU

 

*** ŽUPA

 

*OBAVIJEST O SMRTI. U nedjelju, 30. lipnja 2024. u Zagrebu je preminula dr. Štefanija Lugar Valent, sestra naše župljanke Marice Mikač, u 80. godini života. Neka joj Gospodin udijeli vječni pokoj, a obitelji i prijateljima  utjehu. 

*ISPRAĆAJ NIKOLE BASARA. U nedjelju, 21. srpnja poslije mise, opraštamo se od Nikole Basar, našeg zauzetog župljanina, dugogodišnjeg poslužitelja oltara i orguljaša, koji odlazi u Nadbiskupsko bogoslovno sjemenište u Zagrebu kao prvi kandidat za svećeništvo iz naše župe. Poslije mise su svi pozvani u našu crkvenu dvoranu na domjenak, gdje će biti posluženi suhomesnati naresci, deserti i kava. Svatko može tom prilikom ostaviti i dobrovoljni prilog koji će pomoći Nikoli u novom početku. Svi ga pratimo svojom molitvom i bratskom podrškom.

*LJETNI ODMOR. Sezona je odmora i putovanja. Ni preko ljeta nemojmo zaboraviti na Boga. Neka nam ne prođe niti jedan dan bez molitve, kao niti jedna nedjelja bez sudjelovanja na svetoj misi.

 

*** JADRAN

 

*NOGOMETNI PROGRAM ZA DJECU. Hvala svima koji su prijavili svoju djecu. Ove godine imamo 70 djece prijavljeno u program i nastavljamo 9. srpnja u 18,30 u Craig Henry Parku. Prijave za ljeto su sada zaključene. Hvala svima koji su potvrdili svoje sudjelovanje, a posebno onima koji volontiraju kako bi pomogli ostvariti ovaj program. 

*RASPORED UTAKMICA SLJEDEĆEG TJEDNA.

Jadran MC1 – utorak, 9. srpnja – 21,15 (Minto Field – Nepean Sportsplex)

Jadran MC4A – nedjelja, 7. srpnja – 18,30 (Claudette Cain Park – Riverside South)

Jadran MC4B – nedjelja, 14. srpnja – 21,00 (University of Ottawa – Matt Anthony Field)

Jadran OT2 – petak, 12. srpnja – 18,30 (Claudette Cain Park – Riverside South)

Jadran Masters OT2 – petak, 12. srpnja – 18,30 (Claudette Cain Park – Riverside South)

Molimo, dođite podržati naše timove koji igraju ovoga tjedna!

*ČLANSTVO/MAILING LISTA. Ako ste zainteresirani biti dio Jadranove e-mail liste, pošaljite poruku Brianu Rogiću (brian.rogic@gmail.com) i on će vas dodati u našu tjednu e-poštu.

 

1 view0 comments

Comments


bottom of page