top of page
Search

ŽUPNE OBAVIJESTI - 23. lipnja 2024.


MISNE NAKANE OVOGA TJEDNA (OD 24. VI. DO 30. VI.)

 

PONEDJELJAK, 24. VI. (19,00) - +ANTON ĆUSTIĆ

SRIJEDA, 26. VI. (19,00) - +BRANKO, MILE I GOJKO ŠUŠAK

ČETVRTAK, 27. VI. (19,00) – NA NAKANU

PETAK, 28. VI. (19,00) – NA NAKANU

NEDJELJA, 30. VI. (11,00) – ZA ŽUPNU ZAJEDNICU

 

*** ŽUPA

 

*SASTANAK ŽUPNOG VIJEĆA. Bit će u utorak, 25. lipnja u 19,30 u konferencijskoj dvorani.

*DOBROTVORNA PRODAJA SLIKOVNICA. Na ulazu crkve možemo kupiti slikovnicu pod naslovom „I Love You So Much“ po cijeni od 15 $. Autorica slika i teksta je naša župljanka Ankica Basar. Priča vodi na putovanje majke i djeteta. Ovo jednostavno i lagano štivo nas podsjeća a majčina ljubav traje cijeli život. Broj primjeraka je ograničen, pa će biti dostupno onima koji prvi dođu kupiti a sav prihod ide za potrebe naše župe.

*LJETNI ODMOR. Približava nam se sezona odmora i putovanja. Ni preko ljeta nemojmo zaboraviti na Boga. Neka nam ne prođe niti jedan dan bez molitve, kao niti jedna nedjelja bez sudjelovanja na svetoj misi.


*** JADRAN

 

*NOGOMETNI PROGRAM ZA DJECU. Hvala svima koji su prijavili svoju djecu. Ove godine imamo 65 djece prijavljeno u program i nastavljamo 18. lipnja u 18:45 u Craig Henry Parku. Nove prijave primamo do kraja lipnja 2024.

*RASPORED UTAKMICA SLJEDEĆEG TJEDNA.

Jadran MC1 – utorak, 25. lipnja – 20,30 (Franco Cite – blizu General Hospital)

Jadran MC4A – nedjelja, 23. lipnja – 18,30 (Pinecrest Park – izlaz Baseline Road/Woodroffe)

Jadran MC4B – nedjelja, 23. lipnja – 18,30 (Moffat Farm – izlaz Prince of Wales Dr)

Jadran OT2 – petak, 28. lipnja – 18,30 (Moffat Farm – izlaz Prince of Wales Dr)

Jadran Masters OT2 – petak, 28. lipnja – 18,30 (Claudette Cain Park – Riverside South)

Molimo, dođite podržati naše timove koji igraju ovoga tjedna!

*GLEDANJE UTAKMICE HRVATSKA – ITALIJA, 24. lipnja u 15,00. Nogometni klub Jadran organizirat će gledanje utakmice Hrvatska – Italija. Vrata će se otvoriti u 14 sati, a ručak će biti poslužen. Molimo vas da dođete i prisustvujete i pomognete nam bodriti Hrvatsku do pobjede i nadamo se da ćemo ući u osminu finala Europskog kupa.

*ČLANSTVO/MAILING LISTA. Ako ste zainteresirani biti dio Jadranove e-mail liste, pošaljite poruku Brianu Rogiću (brian.rogic@gmail.com) i on će vas dodati u našu tjednu e-poštu.

1 view0 comments

Comments


bottom of page